Каталог товарів

Чим газовий кульовий кран відрізняється від водопровідного?

Чим газовий кульовий кран відрізняється від водопровідного?

12.02.2022

Кульовий кран - це різновид запірної арматури, яка згідно з приписом виробників, в більшості випадків призначається для роботи тільки в двох положеннях: Відкрито / Закрито (без проміжних положень).

Механізм затвора має форму кулі з наскрізним отвором. Герметичність таких пристроїв досягається за рахунок ущільнювальних кілець, розташованих по обидві сторони обертового затвора.

Малюнок нижче ілюструє розріз запірного механізму і напрямок поширення тиску робочого середовища. В даному випадку кільце ущільнювача №1 і запірна куля виступають як прецизійна пара, забезпечуючи необхідну герметичність.

Газовый кран

Обидва кульових крана, як для водопостачання, так і для газопостачання - мають однакову схему роботи, але принципово різняться у виконанні конструкційної частини.


Відмінні особливості

Газовый кран

Порівняння кульових кранів


- Колір важеля - візуальна відмінність, щоб користувач / покупець не плутав призначення запірної арматури.

Газовий кран має більш "довге" різьблення L2> L1 на відміну від водопровідного.

Характеристики міцності корпусу підвищені шляхом використання особливих сортів сталі або латуні з підвищеним % міді, в зв'язку з чим візуально корпус газових кранів - жовтіше.

Шток газового крана, за допомогою якого надається обертання запірного елемента, виробляється з полімерного матеріалу набагато міцнішого, ніж при виконанні арматури для води. Так само ущільнення штока виконано не з бутадієн-нитрильного каучуку (NBR), а з інертної до газу - гуми.

Навіть незважаючи на те, що тиск в газопроводі на кілька порядків нижче, ущільнювальні кільця виконуються більш якісним матеріалом, внаслідок чого, надійніше фіксуються запірним елементом під тиском робочого середовища. Тут же варто відзначити, що фізична властивість як в'язкість - у газу набагато нижче, ніж у води - тому збільшені еластичні властивості ущільнювачів.

Важливо ще те, що обидва різновиди запірної арматури виробляються на різних лініях, відповідно і герметичність перевіряється кілька різними способами. Кульовий газовий кран спочатку повинен мати найбільш кращу герметизацію за рахунок притирання деталей (прецизійної пари).

Узагальнюючи вищевикладене, газова запірна арматура має підвищений ступінь герметичності, і це абсолютно логічно. В цілому - все газові крани мають найвищий клас герметичності - клас "А".

У зв'язку з чим, якщо газовий кран встановити на воду ще можна, то навпаки - ЗАБОРОНЕНО!

Назад к списку новостей

Кошик
Корзина 0 позицій
На сумму 0.00

Авторизація

Новини

15.04.2022 Графік роботи магазину "Товари для дому"
ПН-СБ: з 10.00 до 17.00
НД:  вихідний день

25.02.2022 Русский военный корабль, ИДИ НАХУЙ!
война

12.02.2022 Чим газовий кульовий кран відрізняється від водопровідного?
Газовый кран