Каталог товарів

Як оплатити покупку на нашому сайті з рахунку "Бонус Плюс" Вашої картки ПриватБанку

Як оплатити покупку на нашому сайті з рахунку "Бонус Плюс" Вашої картки ПриватБанку

06.02.2021

Інтернет Бонус Плюс - це загальнонаціональна програма лояльності, розроблена ПриватБанком для інтернет ресурсів, які приймають до оплати пластикові картки.

Кожен раз, роблячи покупку на нашому сайті по карті Visa або MasterCard, Ви отримуєте бонус в розмірі 3%.
Бонус - це відсоток від суми покупки, який надходить на Ваш бонусний рахунок і може бути витрачений на наступні покупки в нашому магазині або при розрахунках через наш сайт, а також в магазинах інших учасників програми "Бонус Плюс".

Як це працює на нашому сайті:
1. Виберіть товари, які Ви хочете придбати і почніть оформлення Замовлення через Корзину. Натисніть Оформити Замовлення.


заказ
2. Виберіть спосіб оплати - LiqPAY Checkout
  лигпэй
3. Щоб перейти на безпечну сторінку ПриватБанку натисніть кнопку Оплатити.
лигпэй

4. Введіть номер карти, її термін дії, код CVV. Якщо Ви хочете зробити розрахунок за покупку з Бонусного рахунку активуйте рядок "Оплатити з рахунку" Бонус Плюс" і підтвердіть оплату кнопкою Оплатити. Якщо Ви хочете оплатити з основного рахунку, рядок" Оплатити з рахунку "Бонус Плюс" активувати не потрібно.


Бонус+5. Після оплати Ви побачите як пройшла транзакція: "Успішно" / "Чи не успішно", суму оплати, суму комісії, ID транзакції. Якщо Ви хочете отримати копію чека - введіть свій E-mail і натисніть "Відправити".


Бонус+
Що б вийти зі сторінки LigPAYCheckout натисніть - Повернутися на сайт.

Незалежно, з якого рахунку Ви оплачували покупку (основного або бонусного), Вам також будуть зараховані бонуси на Ваш Бонусний рахунок в розмірі 3%.Назад к списку новостей

Кошик
Корзина 0 позицій
На сумму 0.00

Авторизація

Новини